2009. október 25., vasárnap

Egy nap, két verseny

Szombaton kettévált a csapat és két írányba hagyta el az országot.
Jurinovics Aida Bécsben állt rajtkőre, 18 fővel Szerbiában, Újvidéken versenyeztünk.
BÉCS
Aida Bécsben Nemzetközi Delfin Kupán Simmeringen egyedül képviselte az ANK Úszóklubot. Öt egyéni versenyszámban indult és mindet meg is nyerte, 50 m pillangón (33.42) és 100 m vegyesen (1:14.36) egyéni csúccsal. Korosztályában a legeredményesebb versenyző volt, így a különdíjként járó kupát is elhozhatta.

Gratulálunk Aua!

Újvidék

Kalandos úton, kissé késve érkeztünk a versenyre ahol több mint 1050(!) induló volt.
Szerencsére senki sem csúszott le a rajtjáról a késés miatt, figyelmetlenségből azonban ifjú versenyzőink igen. Korrigálható hiba volt, de tessék jobban odafigyelni!
Megemlíteném a szervezést ami példás volt, 1/2 4re lement minden versenyszám az eredményhirdetésekkel együtt.
Két érmesnek örülhetünk: Tóth Tamás(3.hely 50m hát)és Fercsik Szabolcs(2.hely 50m mell)