2013. május 12., vasárnap

XXVI. ANK Delfin Kupa eredmények

Idén másodszorra került megrendezésre az ANK Delfin Kupa az utánpótlás korosztály számára.
Hiánypótló versenyről lévén szó, most is a fiatalabb korosztályból volt rengeteg nevezés, hogy 25 méteres távon próbálják ki magukat.

Legkisebb versenyzőink nagyon szépen szerepeltek. Mindenki  javított az idején az előző versenyhez képest.

Jászó Ádám: 5 arany és Csillagszóró győztes

Az ANK váltója is a dobogó tetejére állhatott Jászó, Mikola, Százdi, Szabó összeállítással.

A jegyzőkönyvet ITT találjátok.

Gratulálunk a versenyzőknek és köszönjük a szülői közösségnek és az idősebb versenyzőinknek akik segítettek a verseny lebonyolításában.

2013. május 2., csütörtök

Rövid hírek

A mai napon volt pár félreértés az órák kezdésével kapcsolatban. Múlt hét óta hirdettük a gyerekeknek, hogy a mai nap 18 óra helyett 17 órakor kezdődik sportolói úszás.
Pár embernél az információ vagy elakadt a gyermek részéről vagy nem voltak a múlt héten így lemaradtak a kihirdetésről.
Legközelebb itt a blogon is előre megosztjuk az ilyen jellegű változást. A mostaninál ennek a hiánya is okozhatta a galibát, ezért elnézést kérünk.
Holnaptól minden a megszokott rendben fog zajlani!
Jövő hét végén Delfin Kupa.
2007-es születésűektől egészen a 2001-ben születettekig állhatnak rajtkőre sportolóink. Mindenkit nagy szeretettel várunk. Jövő hét elejétől kezdve folyamatosan lehet jelentkezni a nevezésekkel. Kiírást előző posztban találjátok.
A rákövetkező héten BVSC Kupa Budapesten ahol az előzetes tervek szerint busszal mennénk. Ez a verseny csak a délutáni (14:00-17:00) sportolókat érinti.
A nevezéseket itt is folyamatosan beszéljük. Aki esetleg nem tud jönni, kérem, hogy jelezze edzésen.
26-án Kaposváron lesz  verseny. Az ottani részvételt is edzésen beszéljük meg.
A leutazás oda egyénileg van tervezve.
Június 2-án pedig a Hullámfürdőben lesz verseny aminek a kiírására még várnunk kell, de hamarosan az is elérhető lesz.
Bármilyen kérdés van készséggel állunk rendelkezésre.