2011. december 29., csütörtök

Edzés időpontok

Az edzés sportolóink részére január 2-án reggel kezdődik a megszokott rend szerint.
A kis sportolóknak akik 18-19 óráig jártak ebben az évben január 3-án, kedden kezdődnek az edzések 17 órától.
Január 9-től a tanfolyamok kezdete után ismét 18 órától kezdődik a kis sportolói csoport.
Tehát január első hetében keddtől 17 órakor kezdünk, január második hetétől pedig visszaállunk a megszokott 18 órai kezdéshez.

2011. december 23., péntek

VII.cikluszáró BVSC úszóverseny

A hétvégén került megrendezésre a kétnapos VII.cikluszáró BVSC úszóverseny Budapesten, ahol a 650 résztvevő között az ANK két versenyzője is rajthoz állt és sikeres előfutamok után jutott a döntőkbe.

A versenyen Fercsik Szabolcs (1995) korosztályában 200 m mellúszásban arany-, 100 m mellúszásban ezüstérmes lett. 1500 m gyorsúszásban a döntőben abszolút kategóriában ezüstérmet szerzett.

Németh Levente (1994) korosztályában 100 m hátúszásban arany-, 50 m és 200 m hátúszásban ezüstérmet szerzett.

Gratulálunk!

2011. december 17., szombat

XX. ANK Delfin Kupa jegyzőkönyv

17 klub, több mint 200 versenyző. Ezekkel a számokkal ugrottunk neki a saját rendezésű ANK Delfin kupának.
Remek hangulatban zajlott a verseny, picik és nagyobbak is rajtkőre álltak.
25 éremmel zártuk a napot ami nagyon szép eredmény és ami külön öröm, hogy a szeptemberben indult kis versenyzői csoportból is csatlakoztak az érmeseink táborához.
Egyéni csúcsok és nagyon szép eredmények születtek még az érmek mellett.
A váltóban két csapatunk indult, mindkettő dobogóra állhatott.
A verseny végén megtartott igen izgalmasra sikerült Csillagszórón Sághy Fédra hozhatta el a kupát.
Külön köszönet a szülői közösségnek, hogy segítettek a verseny lebonyolításában.

Jegyzőkönyv a címre kattintva érhető el.

Gratulálunk mindenkinek!

Pilates óra

A keddi napon Pallos-Kósik Mirella szakképzett pilates edző érkezett hozzánk vendégségbe.
Az óra elején még széles mosollyal vágott bele mindenki a számunkra új feladatokba.
Mondanom sem kell, hogy nem telt el öt perc sem és kezdődtek a halk nyögdécselések amik óra végére már nyöszörgésekre változtak.
Nem hiszem, hogy ezután az óra után, bárki asszonytornaként gondolna a Pilatesre és úgy gondolom, hogy van még mit nyújtani mindenkinek:-)
Köszönjük Mirellának az órát, reméljük jön még hozzánk.

IX. Claudius Kupa Nemzetközi Úszóverseny

A Szombathelyen megrendezett versenyen három sportolónk vett részt.