2010. április 25., vasárnap

III. EMEL KUPA UTÁNPÓTLÁS ÚSZÓVERSENY

BAJA, 2010. április 24.

Legfiatalabb versenyzőink első komolyabb megmérettetése volt ez. Mindenki nagyon szépen szerepelt. Így tovább.
Rutinos versenyzőként Jurinovics Aida nyert különdíjat.
Két váltónk is dobogóra állhatott. A csapat tagja volt Gyurinovics Fanni, nem kis löketet adva a többieknek és két második helyhez segítette csapatunkat.

Úszó vizsga

Jövő héten pénteken 14 órakkor legifjabb versenyzőink minimum vizsgát tehetnek a Hullám fürdőben. Ami kell: kék könyv( akinek nincsen legalább egy darab személyigazolványkép, könyvet ott adok), sportorvosi igazolás (ha nincs, van rá mód hogy később pótoljuk), 600 forint/ úszásnem, maga a gyerek aki vizsgázni fog.
Remélem nem maradt ki semmi.

Baja

Megerősíteném a hírt amit a gyerekek vagy hiányosan vagy egyáltalán nem adtak át a szüleiknek: megyünk Bajára.
Kiírást a címre kattintva lehet megnézni.
Utazókeret a következő: Jurinovics Aida, Szabó Brenda, Kiss Viktória, Istokovics Laura, Rokolya Gergő, Torma Ákos, Friesz Gábor, Benkovics Zsolt, Sághy Fédra, Péter Petra, Pluhár Anna, Százdi Petra, Kovács Fanni, Szabó László, Szabó Patrícia, Jászó Ádám.
Indulás szombat reggel 7:15-kor közösen a parkolóból, így azokat a gyerekeket, szülőket akik nem tudnak jönni autóval, fel tudjuk venni ahol van még szabad hely.

XV. Europtec- Zalavíz Nemzetközi Úszóverseny

Zalaegerszeg, 2010. április 17-18.

Hétvégén szinte mindenki képviseltette magát tőlünk a versenyen. Nagyon szép eredmények születtek.

Részletek a címre kattintva.

2010. április 14., szerda

Budapest Bajnokság

Az idei Budapest Bajnokság sok szempontból rendhagyó volt. Elsősorban azért, mert nem Budapesten rendezték, hanem Dunaújvárosban - hiszen a fővárosban nincs egy versenyrendezésre alkalmas 50 méteres uszoda a felújítás alatt álló Komjádin kívül...
Másodsorban kétnaposra rövidült a viadal, s csupán időfutamokat rendeztek szombaton és vasárnap.

2010. április 11., vasárnap

Öttorony úszóverseny

Szombaton rendezték meg az Öttorony úszóversenyt ahol legfiatalabb versenyzőink álltak rajtkőre.
Eredmények:
2003-ban született fiúk és lányok között szabadstílusú úszásban.
Darabánt Bettina és Telekes Dávid Dénes I. helyzést értek el.
Rónási Alexandra II. helyezett lett.

2002-ben született fiúk és lányok.
25m gyors: Jászó Ádám és Szabó Patrícia II. helyezett lett.
25m hát: Szabó Patrícia I. helyezett, Jászó Ádám II. helyezett.
A fiatalabb korosztályból indultak és dobogóra álltak ebben a számban: Telkes Dávid Dénes és Darabánt Bettina. Mindketten III. helyet szerezték meg.

2001-ben született fiúk és lányok.
25m gyors: Kovács Fanni és Szabó László is III. helyezett lett.
25m hát: Szabó László I. helyezett lett, Százdi Petra III. helyezett.

2000-ben született fiúk és lányok.
Sághy Fédra mell, hát és pillangó számokból I. helyezett lett. Gyors úszásból II.
Péter Petra gyorsból és mellből lett III.
Gátszegi András háton úszott be a III. helyre.

1999-ben született fiúk és lányok.
Fiúknál a három muskétásunk mutatta be az eredményhírdetésnél a variációkat, hogy hárman hányféle képpen lehet felállni a dobogóra.
Gyors: Rokolya, Torma, Friesz
Mell: Rokolya , Friesz, Torma
Hát: Friesz, Rokolya, Torma
Pillangó: Torma, Rokolya, Friesz

Lányoknál Istokovics Laura gyors II., mell III., hát II., pillangó II. helyezés.
Kiss Viktória gyors III., mell II., hát III., pillangó III helyezés.

A versenyen készült fotókat a címre kattintva nézhetítek meg.

2010. április 9., péntek

31. AranyÜst utánpótlás verseny, Dunaújváros

2010. március 31- április 02.

Versenyzőink szépen szerepeltek. Sok egyéni csúcs született.
Döntőseink: Németh Levente és Jurinovics Aida
Érmesként Aua tért haza. Három aranyat, egy ezüstöt és egy bronzot úszott össze.
Ezekkel az erdményekkel 200 és 400 vegyesen, 200 háton korosztályában ranglista vezető Aua.

XIII. Delfin kupa ANK eredmények.

XIII. Delfin kupa teljes jegyzőkönyve ugyan már elérhető itt egy ideje, de a ránk vonatkozó eredmények most külön is megtekinthetőek.
Ez a jegyzőkönyv és még sok más verseny jegyzőkönyve is Jurinovics Ágnesnek köszönhető, köszönjük a segítségét!